לפני כשבוע הודיעה באופן רשמי ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, חברת LG אלקטרוניקס, כי היא החליטה לצאת משוק המובייל הבינלאומי ולסגור באופן סופי את חטיבת הסלולר שלה, כאשר מכשירי המותג ימשיכו להימכר ובלבד שיש מלאי קיים. כעת, ועל מנת להפיג את החשש המובן של משתמשיה ברחבי העולם, חושפת החברה אילו עדכוני תוכנה משמעותיים יקבלו הסמארטפונים בפיתוחה.


 LG חושפת את מפת עדכוני התוכנה האחרונה לסמארטפונים שלה


על פי הודעת החברה, מערכת ההפעלה אנדרואיד 11 - המגיעה כיום ישירות מן האריזה עם מרבית הסמארטפונים החדשים - תגיע למגוון הרחב ביותר של סמארטפונים בפיתוחה של LG. בהם: LG Wing, Velvet, Velvet LTE, V50S, V50, G8, Q31, Q51, Q52, Q61, Q70, Q92 ו-Q9 One.


ב-LG לא חשפו מתי בדיוק זה יקרה, אך מפת הדרכים עם מועדי העדכון כבר נחשפה במהלך חודש שעבר. ממשיכה את הרשימה זו מערכת ההפעלה אנדרואיד 12, שגרסת המפתחים הראשונה שלה כבר נחשפה בחודש פברואר השנה. מכשירי LG שיקבלו את גרסה זו הם ה-LG Wing, Velvet, Velvet LTE, V50S, V50, G8, Q31, Q52 ו-Q92.


 LG חושפת את מפת עדכוני התוכנה האחרונה לסמארטפונים שלה


סוגרת את הרשימה זו מערכת ההפעלה אנדרואיד 13, שהכרזתה צפויה להתרחש במהלך החודשים הראשונים לשנת 2022, והשקתה תהא ככל הנראה לקראת סוף אותה השנה. הפעם, רשימה הסמארטפונים מבית LG שיקבלו את עדכון זה מצטמצמת עד לכדי שלושה סמארטפונים בלבד, והם ה-LG Velvet, Velvet LTE ו-LG Wing. 


מקור