במהלך החודשים האחרונים החלו לצוץ ברשת דיווחים ושמועות העוסקים בעבודתה של ענקית הטכנולוגיה האמריקאית, חברת גוגל, על סמארטפון שוק הביניים Pixel 5a 5G, בשיאן נאלצה גוגל להדוף שמועות על הפסקת פעילות הפיתוח של המוצר. כעת, דיווח חדש שנחשף ברשת מתיימרת לחשוף פרטים חדשים על יכולותיו הטכניות של מכשיר הביניים.


פרטים חדשים על מפרטו של ה-Google Pixel 5a נחשפים


על פי הדיווח, גוגל בחרה לצייד את ה-Google Pixel 5a 5G במערכת השבבים Snapdragon 765G בפיתוחה של קוואלקום. מדובר במערכת שבבים וותיקה למדי, שהוכרזה איי שם ב-2019 לצד ה-SD865. היא מיוצרת בהליך ייצור 7nm וכוללת מערך בעל שמונה ליבות עיבוד מסוג Kryo 475 בשילוב המאיץ הגרפי Adreno 620.


מלבד זאת, צפוי הפיקסל 5a 5G להגיע לשוק עם 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM, בשילוב 64 או 128 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי. המכשיר, שעיצובו כבר הספיק להיחשף בהדלפה קודמת, צפוי להגיע עם מבנה פלסטיק מלא כשבחזית מסך 6.2 אינץ' מסוג AMOLED עם חור קטנטן לשילוב המצלמה הקדמית.


פרטים חדשים על מפרטו של ה-Google Pixel 5a נחשפים


בגבו של המכשיר, כך לפי ההדלפה הקודמת, ישלב המכשיר מערך צילום כפול עם שני חיישנים שיכולותיהן הטכניות אינן ידועות בשלב זה. כמו כן, יציע הפיקסל 5a 5G קורא טביעות אצבע קפסטיבי. המכשיר עשוי להגיע לשוק כשהוא מגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 מותקנת ישירות מהקופסה. 


ה-Google Pixel 5a 5G צפוי להיחשף בחודשים הקרובים.


מקור