במהלך החודשים האחרונים נחשפו להם ברשת מגוון רחב של דיווחים, שמועות והדלפות שעסקו כולם בעבודתה של אפל על דור אוזניות ה-TWS הבא בפיתוחה, אלו הן אוזניות ה-Apple AirPods 3 והדור השני לסדרת AirPods Pro. כעת, נראה כי לפחות זוג אוזניות אחד עשוי להיחשף בקרוב מאוד.


דיווח: AirPods 3 ייחשפו בשבועות הקרובים


על פי פרטים שעולם מתוך דיווח חדש של ה-Hits Daily Double, אפל מתכננת להכריז במהלך השבועות הקרובים על האיירפודס 3 - דור ההמשך לאוזניות ה-AirPods 2/Air Pods 2019. לטענת הדיווח, האוזניות יוצגו לצד פיצ'ר חדש בשם Apple HiFi Music שעשוי להגיע כחלק אינטגרלי מאפליקציית המוסיקה של אפל - Apple Music.


חלק ניכר מן הדיווחים הקודמים בנושא העידו על הכרזת ה-AirPods 3 כבר במהלך חודש אפריל, במסגרת אירוע האביב של היצרנית האמריקאית. אם כי הדבר, כמובן, לא קרבה בסופו של דבר, ובאפל התמקדו בהכרזתם של מחשבי iMac 24 חדשים, דגמי iPad Pro לשנת 2021 וכמובן גם בהכרזת ה-Apple AirTag. 


דיווח: AirPods 3 ייחשפו בשבועות הקרובים


ה-AirPods 3 או AirPods 2021 צפויות להגיע לשוק בקווי עיצוב די דומים לאלו של אוזניות האיירפודס פרו הסטנדרטיות. עם זאת, האוזניות עשויות להמשיך ולהגיע בתצורת Ear Buds ולא לצעוד אל עבר תצורת ה-In Ear של האיירפודס פרו. מארז הטעינה יהיה די דומה לזה של ה-AirPods Pro עם מבנה רחב וקצר.


מקור