חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מאוורר Electrostar C32150
סוג: מאוורר מגדל
מותג: ElectroStar
הספק: 68 וואט
שלט: כולל
טיימר: אין
תאריך כניסה לאתר: 6/2016
מפסק קיר: ללא
ציון WiseBuy
8.8
דירוג הגולשים
(4 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
בוריס 20.09.20
Ilan 05.09.20
אשר 15.07.20
Eddy 10.07.20
noamcohenor87 28.06.20
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - מאוורר Electrostar C32150

הטוב
  • שקט יחסית
  • עיצוב הייטקי חללי
  • שלבים הזזים מעלה מטה
  • שלט נוח
  • רשת הגנה בפני כניסת אצבעות
הרע
  • כבד יחסית
  • מנוע חלש (על הנייר)
  • רק שנה אחריות
  • מחיר
בשורה התחתונה
את ה- C32150 תוכלו למצוא עם כמה שמות משפחה – בלוסטאר, סטאר או אקלטרוסטאר. בכל אופן מדובר במאוורר פופולרי במיוחד, המגיע מחברה המתמחה בייצור ושיווק מאווררים מסוגים שונים. ה- C32150 שקט יחסית גם בעוצמות גבוהות, הוא בעל מנגנון אוטומטי המעלה ומוריד את פתחי יציאת האוויר ובכך יכול לאוורר בצורה טובה יותר את החלל. עיצובו ואיכות החומרים הטובה גוזלים מחיר כספי יקר שלא בטוח שהם מצדיקים אותו.
C32150
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 490 ₪
מחיר סופי: 490 ₪
מחיר סופי: 490 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-7 חנויות>>
הקדמה
חברת סטאר מוכרת מתחום המאווררים שנים רבות. היא מייצרת מאווררי תקרה, חצר, עומדים, וכמובן מאווררי מגדל. C32150 מגיע לסקירה עם הבטחה אחת עיקרית והיא פיזור אוויר בתצורת תלת מימד – המאוורר יכול להסתובב בצורה מאוזנת ימינה ושמאלה, ופתח האוורור יכול לעלות או לרדת (צידוד התריס).
המאוורר הושאל לסקירה הודות לחברת סטאר, ובתוך הקרטון ניתן למצוא הוראות וספח אחריות (שנה אחת של אחריות). בחברה הוא נמכר במחיר מחירון של 449 שקל, אך נכון לחודש יולי 2018, הוא נמכר אצלה במבצע במחיר של 384 שקל.

Star C32150: ארבע רוחות השמיים
מאווררי תקרה מספקים פתרון אוורור קבוע ויכולים להוות מרכיב דקורטיבי בחלל. על כן הם מוצעים במגוון צבעים ועיצובים, כאשר רבים מהם כוללים גם מנורה להארת החדר. מאווררי תקרה יעילים ושימושיים הן בקיץ והן בחורף, בסייעם לפיזור טוב יותר של האוויר בחלל.    התקנה של מאוורר תקרה מורכבת יחסית וכרוכה גם בחיבור לחשמל, ולכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע לשם כך.

נוחות השימוש

(40% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

כבר מרגע פתיחת הקרטון, נאלצנו להילחם עם ה- C32150 כדי שיצא. הוא מוחזק ומעוגן בקלקרים רבים מה שהקשה עלינו להוציא אותו לבד מהאריזה, ועוד לא דיברנו על החום שהיה באותו יום..


המאוורר, שהגיע בצבע כסוף ושחור, בעל מנוע בעוצמה של 90 וואט, וניתן לבחור בין 4 עוצמות שונות של אוורור. בעוד שבעוצמה 1 הוא מספק דחף מספק ביותר לחדר ממוצע ובעוצמה 4 הוא משמש כטורבו, בין העוצמות 2 ו-3 כמעט ולא ניתן להרגיש הבדל – לא בדחף ולא ברעש. אגב, מעניין לראות כי במעבר מעוצמה 1 לעוצמה 4, המאורר נע קלות כתוצאה מהדחף הרב – זה לא משהו רע והוא יציב ביותר, אך ניתן לראות כי העלייה הדרסטית בעוצמה מרעידה אותו.

מחלקת יניקת האוויר ממוקמת אי שם בקומה התחתונה של המאוורר, שם הוא יונק בעיקר אוויר קר, ובכך המפוח מפזר אוויר צונן וקריר – בתנאי שהמזגן פועל בחלל. אם לא, המאוורר פשוט יעשה סירקולציה של אוויר לח וחם – ראו הוזהרתם תושבי גוש דן.
ה- C32150 מתפרסם בזכות אותה יכולת להטות מעלה ומטה את שלבי האוורור שלו. זוהי אכן פונקציה נחמדה שמוסיפה לאוורור החללים, אך לא מצאנו בה הכרח קיומי – נחמד שקיימת, אך ניתן להסתדר בלעדיה.

חשוב לציין שניתן לקבוע דרך השלט את זווית העלרוד – חשוב כאשר מדובר בילדים קטנים שמשחקים על הרצפה ולא נרצה שהרוח תיפגע בהם. כך ניתן להגדיר בעת ההפעלה כי השלבים יפנו מעלה הרחק מהילדים, אך עדיין תישמר אופציית האוורור. בנוסף, המאוורר אינו מאפס את מיקום השלבים בעת הסגירה או ההפעלה המחודשת, והם נשארים באותה זווית. כך גם עוצמת ההפעלה – נשמרת על אותה עוצמה גם לאחר הכיבוי וההפעלה המחודשת. על אף שהדבר לא מפורסם או נכתב, ניתן לשער כי המאוורר יתמוך בשעון שבת, לאור העובדה שהוא זוכר את פעולתו האחרונה.

Star C32150: ארבע רוחות השמיים


שאון המנוע ב- C32150 סביר בהחלט, ואף שקט יחסית בעוצמה הנמוכה. ניתן להגיד שהעוצמה הנמוכה ביותר (1) יכולה לשמש כמצב לילה, והודות לטיימר ארוך של 7 שעות, ניתן לשלב בין השניים במשך הלילה.

ל- C32150 כבל שאינו נגלל לתוך הגוף באורך של 2 מטר, ומשקלו מהכבדים בקטגוריה. הוא אינו נוח במיוחד בעת הזזה מחדר לחדר, אך הוא אינו חריג בנוף מאווררי המגדל מהבחינה זו. הכפתורים הפיזיים הממוקמים בחלקו העליון דורשים לחיצה הגונה, וכל פעולה מלווה בהדלקת נורית לד ירוקה ליד כל מאפיין – צידוד לצדדים, מעלה מטה, עוצמת המאוורר וטיימר. על אף שרשום על המאוורר שיש רק 4 שעות לטיימר, הצצה בספר ההוראות מגלה שבעזרת רצף לחיצות ניתן להגיע עד ל-7 שעות הפעלה עד הכיבוי.

השלט המצורף לאריזה נוח ובנוי היטב. הוא מגיב טוב ללחיצה ונוח ביד, וגם צבעיו תואמים למגדל עצמו. בעזרת אנקול מיוחד ניתן לתלות אותו בגב המאוורר בתום השימוש. בכלל, ה- C32150 מרגיש איכותי ומוצק, הודות לשימוש בפלסטיק ברמה גבוהה ואיכות הרכבה טובה. לאלו ממכם המייעדים אותו לחללים שגם הפעוטות נמצאים בהם, נמסור כי קשה להכניס אצבעות אל החלק התחתון (חלק השאיבה) בשל הרשת שנמצאת שם, אך עדיין - זו משימה אפשרית.

Star C32150: ארבע רוחות השמיים

ביצועים

(60% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

את ה- C32150 מיקמנו בעיקר בסלון ובמטבח, חללים שיש בהם מזגן. בסלון, הרעש של המאוורר לא היווה בעיה מוחשית לשמיעת טלוויזיה או מוזיקה, אך הוא עדיין נשמע בהחלט. במטבח, הוא שימש כמסלק ריחות בישול והחלפת האוויר בחלל. גם במשימה זו הוא לא הרים ידיים וביצע את הפעולה של קולט האדים באופן סביר – לקח זמן מה עד שהוא דחף את הריח אל עבר החלון, אך לבסוף ביצע זאת.


Star C32150: ארבע רוחות השמיים

כאשר הזזנו אותו אל תוך חדר גדול, לא היה צורך להגביר את העוצמה אל מעבר לעוצמה 2. יחד עם האפשרות של עלרוד או סיבוב, מתקבל דחף אוויר רחב יחסית, על אף פתח צר של יציאת האוויר. הסירקולציה שהוא מייצר נעימה וטובה, לבטח כאשר זה מלווה ברעש סביר.


הוצאת המאוורר למרפסת הגינה הצריכה מעבר להילוך גבוה, כלומר שימוש בעוצמה 3, ובעיתות משבר גם עוצמה 4. בעוצמה 4 הוא מייצר הרבה רעש אבל גם הרבה רוח, שלא הייתה נעימה ליושבים בשולחן. הורדה לעוצמה 3 והטיה אוטומטית של השלבים שיפרה דרמטית את תנאי המחייה בערב הלח.


מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image